Miód

Miód nie bez powodu zyskał miano płynnego złota, który inny naturalny, czy nawet syntetyczny, specyfik  ma tak wiele dobroczynnych zastosowań. Miód wzmacnia serce, koi nerwy, ożywia mózg, goi rany. Ma właściwości antybakteryjne - niektóre bakterie zwalcza lepiej niż antybiotyki. Co ciekawe niektórzy twierdzą że aby w pełni wykorzystać  zalety tej substancji należy spożywać miód powstały w pobliżu miejsca naszego zamieszkania.  Warto wprowadzić miód do codziennego menu.

 Codzienne spożywanie napoju  przygotowanego wieczorem,  ze szklanki przegotowanej i przestudzonej  wody, z 1 łyżką miodu   i ewentualnie z sokiem z cytryny, wzmacnia i uodparnia organizm.

 Sprawdź, jakie jeszcze wartości odżywcze i lecznicze mają poszczególne rodzaje miodu.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.