Olej z czarnuszki

Olej z czarnuszki tłoczony na zimno wspomaga czynności trawienne, łagodzi wzdęcia,pomaga przy nadkwasocie i nieświeżym oddechu, działa mikrobójczo i antybakteryjnie, wspomaga działanie działanie układu sercowo-naczyniowego, poprawia krążenie oraz reguluje ciśnienie tętnicze, wspomaga tworzenie nowych komórek organizmu oraz w regeneracji organów. Oddziałuje na układ immunologiczny, wspomaga leczenie alergii i wzmacnia odporność, pomocny w astmie, zapaleniu oskrzeli, kaszlu, katarze siennym, liszajach, łuszczycy, trądziku, bólach głowy, stawów i zębów. Olej z Czarnuszki doskonale się sprawdza w kuracjach przeciw pasożytom, szczególnie pomocny w leczeniu grzybic. Obniża poziom glukozy we krwi i zmniejsza ryzyko powstawania zakrzepów i zatorów. Olej z czarnuszki ochrania i odtruwa miąższ wątroby.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.