Naturalne kosmetyki

                        

Naszym celem jest sprzedaż kosmetyków organicznych o bardzo wysokiej jakości, które są bezpieczne w użytkowaniu i minimalizują ryzyko alergii.

PuroBIO cosmetics współpracuje tylko z takimi laboratoriami badawczymi oraz wysoce wyspecjalizowanymi dostawcami którzy nie tylko spełniają najwyższe standardy jakości ale również podzielają naszą pasję i szacunek dla piękna skóry.

PuroBIO Cosmetics koncentruje się na tworzeniu organicznych kosmetyków do make-up przeznaczonych dla każdego typu cery.

Do produkcji kosmetyków używają wysokiej jakości certyfikowanych organicznych składników. Eliminując substancje niebezpieczne redukują ryzyko alergii. Dzięki działaniu mineralnych i roślinnych składników aktywnych czerpią z natury to co najlepsze. W kosmetykach Puro Bio brak jest niebezpiecznych silikonów i wazeliny, produkty są nieperfumowane, wolne od parabenów oraz syntetycznych konserwantów. Surowce są bezglutenowe oraz testowane na zawartość niklu. Wszystko po to aby zminimalizować ryzyko reakcji alergicznych skóry.

 

Organic Life S.A. to polski producent kosmetyków naturalnych. Produkty Organic Life wyróżniają się bardzo wysokimi stężeniami organicznych wyciągów roślinnych. Zaopatrują się tylko u producentów słynących z najlepszej jakości surowców kosmetycznych i farmaceutycznych, aby zapewnić najwyższą jakość substancji aktywnych. Wszystkie używane przez Organic Life składniki posiadają odpowiednie certyfikaty, rozpoznawalne na całym świecie tj. EcoCert. Laboratorium tworzy kosmetyki w sposób bardzo przemyślany, kładąc bardzo duży nacisk na synergiczne działanie składników, dzięki czemu produkty są wyjątkowo skuteczne.

Kosmetyki Organic Life są pozbawione substancji powszechnie uważanych za szkodliwe tj. parabeny, oleje mineralne, sls/sles i mogą być używane przez klientów o cerach wyjątkowo wymagających i problematycznych. Brak składników odzwierzęcych w naszych preparatach sprawia, że są one chętnie używane i polecane przez wegetarian i wegan. 

 

Pamiętaj !!!   Jedzenie jest Twoim lekarstwem.