Podkładka strukturyzująca wodę

Technologia n-Water

n-Water to unikalne w skali świata, najnowsze rozwiązanie powstałe dzięki mechanice kwantowej. W ten sposób powstaje żywa Woda.

 

Cechy żywej Wody stabilizowanej technologią n-Water:

 • Żywa Woda to najlepsza i najzdrowsza woda dla naszego organizmu.
 • To Woda, która, dzięki równomiernemu upakowaniu cząstek w strukturze jest dużo silniejszym niż inne wody rozpuszczalnikiem substancji dipolowych. Ta cecha wody n-Water powoduje, że nie osadza się kamień w instalacjach grzewczych, co wydłuża ich żywotność, a jednocześnie w instalacjach „zakamienionych” kamień będzie się rozpuszczał i już po kilku miesiącach będziemy mieli czystą instalację.
 • To Woda, która przyspiesza wegetacje roślin, zwiększa ich masę, poprawia jakość.
 • To Woda, która szybciej i skuteczniej dostarcza substancji odżywczych do organizmu i łatwiej transportuje powstające w procesach przemiany materii odpady
  Poprawia smak potraw na niej gotowanych.
  Poprawia jakość wypieków.
  Harmonizuje i podnosi jakość alkoholi (w tym wina) I wiele wiele innych…..

 

Woda n-Water dzięki tej technologii wyprzedza wszystkie inne rozwiązania, gdyż jest nośnikiem naturalnej, pierwotnej wibracji kwantowej wody. Takiej, jaką była „na początku”.

Oddziałuje ona na wiązania wodorowe między cząstkami H₂O i w sposób naturalny „układa” je w regularną strukturę, taką jaka była u zarania dziejów, gdy Woda miała jeszcze swoją moc. Taką właśnie Wodę, dzięki technologii n-Water dostajecie Państwo do swoich domów. Potęga tej Wody będzie służyła i towarzyszyła Państwu niezmiennie. gdyż nasze urządzenia nie zużywają się, nie wymagają serwisów ani napraw.

Proste podstawy teoretyczne: może zwróciliście Państwo uwagę, że piszemy w tym tekście o cząstce H₂O a nie o cząstce wody. I ma to swoje uzasadnienie. Cząstka H₂O to tlenek wodoru. Woda natomiast to wielokrotność cząstek H₂O, to cały szereg relacji między cząstkami, to informacja zawarta w strukturach tworzących Wodę, to struktura powstająca wskutek istnienia wiązań wodorowych, zawierająca wiele cząstek tworzących przestrzenną siatkę. Dopiero ta wielokrotność i wszystkie zależności miedzy nimi tworzą wodę. Niektóre źródła podają nawet, że 280 cząstek H₂O tworzy jedną cząstkę wody. I tylko w ten sposób można wytłumaczyć cechy fizyczne i chemiczne powszechnej na naszej planecie substancji zwanej wodą.

Technologia n-Water to unikalna technologia porządkująca struktury wiązań wodorowych. To tak jakby z grafitu (czysty węgiel) ułożyć diament – też czysty węgiel, ale w zupełnie innej strukturze. Zwykła woda to więc odpowiednik grafitu a n-Water to Woda, której odpowiada struktura diamentu. I taki diament możecie mieć Państwo dla siebie.

Ten diament to żywa Woda. Można ją otrzymać w domu za pomocą kubka n-Water (przenośny stabilizator wiązań wodorowych), podkładki n-Water lub urządzenia stabilizującego n-Water montowanego w całym układzie wodociągowym w domu, fabryce czy gospodarstwie rolnym.

Nasze urządzenia są bezobsługowe. Nie wymagają przeglądów, energii ani wymiany części.

Szanowni Państwo. Wasz organizm będzie wam bardzo wdzięczny za picie Żywej Wody.

 

 

ZASTOSOWANIE – Dla domu i przemysłu

Cechy żywej Wody stabilizowanej technologią n-Water:

 • Żywa Woda to najlepsza i najzdrowsza woda dla naszego organizmu. Picie żywej Wody sprawia że nasz organizm jest lepiej nawodniony. Woda taka, o utrwalonych dzięki technologii n-Water strukturach wiązań wodorowych, wspomaga w działaniu układ immunologiczny, sprzyja walce ze wszelkimi chorobami, spowalnia starzenie, jest doskonała dla naszej skóry. Zachowuje jej świeżość i odmładza na długie lata. Ułatwia detoksykację organizmu oraz doskonale go oczyszcza. W początkowym okresie może powodować lekki rozstrój żołądka, ale jest to objaw oczyszczania organizmu. Polecana jest we wszelkich terapiach farmakologicznych. Wspomaga leczenie ale też działa uspokajająco.
 • To Woda, która przyspiesza wegetacje roślin, zwiększa ich masę i poprawia jakość. Idealnie nadaje się do podlewania roślin domowych ale też ogrodów i większych areałów. Znane są przypadki, gdy rośliny nigdy nie kwitnące po kilku tygodniach podlewania żywą Wodą nagle zakwitły. Porównywano też wzrost rzeżuchy podlewanej zwykłą wodą i Wodą żywą. I okazało się po 3 dniach, że rzeżucha podlewana Wodą żywą była dwukrotnie wyższa.
 • To Woda, która szybciej i skuteczniej dostarcza substancji odżywczych do organizmu, a więc lepiej go odżywia. Łatwiej też transportuje powstające w procesach przemiany materii odpady.

 

Dla kuchni:

 

 • Poprawia smak potraw na niej gotowanych. Przedłuża świeżość owoców i warzyw.
 • Poprawia jakość wypieków I sprawia że dłużej pozostają świeże. Idealnie nadaje się do picia. Można podawać ją z miętą lub cytryną albo pić czystą.
 • To Woda, która, dzięki równomiernemu upakowaniu cząstek w strukturze jest dużo silniejszym niż inne wody rozpuszczalnikiem. Dzięki temu, zastosowana w systemie grzewczym domu, nie pozwala na osadzanie się kamienia. Jednocześnie w instalacjach zabrudzonych spowoduje rozpuszczenie się kamienia. Proces ten trwa od kilku tygodni do kilku miesięcy. W zależności od stopnia zakamienienia instalacji.
 • Idealnie też nadaje się do przemysłu gdzie używa się barwników np. garbarnie czy farbiarnie. Dzięki lepszemu rozpuszczaniu daje wysokie oszczędności na drogich barwnikach.

 

 

Nowa Podkładka n-Water bazuje na naszych najnowszych rozwiązaniach z zakresu fizyki kwantowej

Jej podstawą są soczewki pola kwantowego.

Soczewki Pola Kwantowego (QFL)

Oparte na najnowszych teoriach pól kwantowych (QFT) Soczewki Pola Kwantowego skupiają i porządkują linie pól przenikających. Pola te to fale cząstek bezmasowych (wirtualnych) wszechobecne w naszej rzeczywistości. Możemy powiedzieć, ze to pola informacyjne. Działanie soczewki zobrazowaliśmy na rysunku 1.

Rys. 1 - działanie Soczewki Pola Kwantowego. 

     *QFL - Soczewka Pola Kwantowego

 

Soczewki są wykonane ze specjalnie rekrystalizowanej miedzi i została przeniesiona do nich struktura żywej wody n-Water. Porządkują one i wzmacniają linie pól kwantowych (informacyjnych). Uporządkowane pole za soczewką sprawia, że tworzą się w wodzie stabilne struktury wody uporządkowanej (strukturyzowanej).  Możemy też na podkładce postawić zupę, wino, czy warzywa przed zjedzeniem. Za każdym razem otrzymamy efekt wody strukturalnej. 

 

Pamiętaj !!!   Jedzenie jest Twoim lekarstwem.